تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
خرید تردمیل خانگی
تور لحظه آخری
قیمت ماسک یکبار مصرف
مربی سگ
خرید گیفت کارت
خرید لپ تاپ استوک
Window repair
گیربکس خورشیدی
Window repair
پکیج ایران رادیاتور
بهترین آموزشگاه زبان در تهران
کارشناس سئو
deli meat
دانلود سریال کرگدن
اجاره بیلبورد
قیمت لوله استیل
Tobacco
دوره آموزش سئو
تجهیز صنعت

سیم و کابل

برگ نما تنها بستر رایگان در حوزه صنعت برق می باشد که این امکان را برای فروشندگان و تولید کنندگان محصولات برقی فراهم کرده است که به صورت رایگان محصولات، خدمات و تولیدات خود را معرفی کنند

 

انواع کابل کشی پسیو در سرور های ابر

سه ماه از زمانی که سازمان مرکزی RCx MSA اطلاعیه خود را اعلام کرد، می گذرد.پس از آن دیگر OEM ها، تهیه کننده ها و کاربران نهایی دیتا سنتر به این گروه پیوستند شما می توانید به RCx.MSA بروید و اطلاعیه ای را که در ژانویه اعلام شد بخوانید.این اطلاعیه شامل تصاویر ادراکی و ارائه پاورپوینت است.به نظر می رسد که امسال هدفی برای داشتن محصولات محموله ای (shipped) وجود دارد.

مطمئنا یک رویداد نمایشگاهی (plugfest) تصدیقی در آینده ای نزدیک برگزار می شود، تا سازگاری و اجابت (compliance) اتصال دهنده ها و کابل های ارائه شده از تهیه کنندگان مختلف، تضمین شود. این بهترین تضمین برای ارائه برنامه ای موفقیت آمیز در اتصال درونی حجم بالایی از کالاهاست. صرف نظر از این، از محصولات اجابت نشده (non-compliant) با جذابترین قیمت برحذر باشید و نگاهی عمیق به دیتای آزمون هر تهیه کننده بیندازید تا بهترین گزینه از نظر طراحی/ قیمت/ عملکرد را برای سیستم اتصال درونی Rack FRU داشته باشید.

هدایت توسط قیمت، نیازمند صد هزار سرور ابر در یک farmIntra-datacenter  تکی  است.شبکه های Intra-HPC مدارهای اکتیو مختلف و هوشمند قرار داده شده درون مدلها و دوشاخه های (plugs) کابل را داشته اند.

مدارهای چند لایه مانند Active SFP28 و اتصالات درونی هوشمند QSFP28.کاربردهای مختلفی می تواند برای محصول ID وجود داشته باشد: نمایش امنیت، مکان Rack/port، اصلاح سیگنال، زمان بندی مجدد، سازگاری تجهیزات اکتیو ناهمگن، هیستوگرام اجابت (compliance) و دیگر اهدااف برای تنظیمات مکمل.

سیستم مدیریت اینتل

این گونه وسایل یا تراشه ها و نرم افزار مربوطه، فصل مشترکهایی (interfaces) با سرعت بالا مانند InfiniBand ، RapidIO & FiberChannel را ساپورت می کند. سیستم مدیریت Omni Path Fabric اینتل، یک نمونه است. آیا سیستم ID دو پینی پسیو RCx از نرم افزار مخصوص RCx جدید برای مدیریت فابریک متفاوت یا سازگار با نرم افزارهای پیشنهادی اخیر، استفاده می کند؟ به نظر می رسد که برنامه های نرم افزار مربوطه و ابزارها ممکن است گزینه های در ارتباط با کاربر نهایی dc داشته باشند و اینکه آنها از چه سخت افزار اتصال درونی استفاده می کنند.

آیا محصولات RCx با طراحی مشابه خواهند آمد؟ یا با طراحی متفاوت، آیا فرصتهای IP پدید می آورد؟

این موضوع باید در سطح مناسبی از جزئیات با پست حاوی تضمین بیرون بیاید.تا سازگاری بین منابع مختلف از محصولات اجتماع (assembly) کابل را تضمین کند. این  که انقدر RCx و دوشاخه ی اتصال دهنده شبیه سیستمهای اتصال دهنده HSSDC-2 هستندخیلی طعنه آمیز است.۱۷ سال پیش برای اتصال پذیری خطوط لینک یگانه در ۱GbE و ۱GFC انتخاب شده. تعداد اجتماع کابل های اداپتر ممکن RCx ،جالب است. 

 

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 31 تير 1396ساعت 18:44 توسط احمد خلیلی | تعداد بازديد : 343 | |